Pyhäjoen ja Pohjois-Suomen yhteystiedot

Olet lämpimästi tervetullut Pyhäjoen toimistollemme.

Toimistomme Pyhäjoen keskustassa palvelee maanantaista perjantaihin kello 9–15 osoitteessa Vanhatie 48, 86100 Pyhäjoki. Voit lähettää sähköpostia toimistolle osoitteeseen: pyhajoki@fennovoima.fi.
Katso toimiston sijainti kartasta.

Lue toiminnastamme Pyhäjoella täältä


Heli Haikola
Alueviestintäpäällikkö
Pyhäjoki

@HeliHaikola
p. 020 757 9224
heli.haikola@fennovoima.fi

seutukuntayhteistyö, media

Kati Mehtomaa

Kati Mehtomaa
Aluetiedottaja
Pyhäjoki

@KMeh_
p. 020 757 8581
kati.mehtomaa@fennovoima.fi

työmaavierailut, hanke-esittelyt, media


Heidi Laikari

Heidi Laikari
Aluetiedottaja
Pyhäjoki

@HeidiLaikari
p. 020 757 8546
heidi.laikari@fennovoima.fi

sisällöntuotanto, digiviestintä, media

Anniina Karkkainen

Anniina Kärkkäinen
Aluetiedottaja
Pyhäjoki

@AnniinaKark
p. 020 757 8587
anniina.karkkainen@fennovoima.fi

sosiaalinen media, hanke-esittelyt, media


Heidi Kauppila
Koulutusasiantuntija
Pyhäjoki


p. 020 757 8677
heidi.kauppila@fennovoima.fi

oppilaitosyhteistyö

Juha Miikkulainen
Kehityspäällikkö

@MiikkuJuha
Salmisaarenaukio 1, 00180 Helsinki
p. 020 757 8417
juha.miikkulainen@fennovoima.fi

yhteiskuntasuhteet, yritys- ja teollisuusyhteydet, seutukuntayhteistyö, media


Jaana Kangas

Jaana Kangas
Aluetiedottaja
(perhevapaalla)

sijainen Kati Mehtomaa

Pyhäjoen toimisto

Vanhatie 48
86100 Pyhäjoki
Avaa suurempi kartta

Aukioloajat:
ma-pe klo 9-15.
pyhajoki@fennovoima.fi